Mbështetje për 274 familje në nevojë nga Mitrovica e Jugut

Help ka ndihmuar me pako ushqimore dhe higjienike 274 familje të Komunës së Mitrovicës së Jugut, ndihmë e cila u ofrua në kuadër të mbeshtetjes në menaxhimin e situatës ndaj pandemisë Covid-19. Falenderojmë zyrtarët komunal për bashkëpunimin gjatë përpilimit të listave me të gjitha familjet në nevojë dhe aktivitetit në terren përmes vullnetarëve.

Related Posts

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.