Help mbështet SOS Fshatin e Fëmijëve në Prishtinë

Help vazhdon mbështetjen ndaj Institucioneve në menaxhimin e situatës ndaj pandemisë Covid-19, këtë herë mbështetje simbolike ju ofrua SOS Fshatit të fëmijëve në Prishtinë ku dhuruam një pako maska mbrojtëse për stafin dhe fëmijët që jetojnë në atë qendër.
Falenderojmë Rrobaqepsinë “ADA” për vullnetarizmin e tyre për qepjen e maskave me materialin që ju dhurua nga Organizata Help.

Related Posts

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.