Help Kosovo mbështet BONEVET në luftën ndaj Covid-19

Help Kosovo ju bashkua kampanjës “Bashkojuni luftës” së BONEVET për prodhimin e 2000 maskave mburojë të fytyrës për stafin mjekësor.
Mbështetja e punonjësve shëndetësorë që janë integralë në përgjigjen globale ndaj COVID-19, ndjehemi shumë krenarë dhe në të njëjtën kohë të privilegjuar të jemi pjesë e kësaj fushate të mrekullueshme.

Related Posts

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.